Çekmeköy oto çekici

By | 26 Aralık 2016
5 (100%) 1 vote[s]

İlçenin toplamda 21 mahallesi bulunmaktadır. Modern yerleşim alanları ve ormanlık alanlarının fazla olması sebebiyle, ikamet etmek için oldukça elverişli bir şirin ilçe belediyenin pek çok çalışması ile her geçen gün yaşamaya daha elverişli bir ilçe haline getirilmektedir. Çekmeköy’e yolunuz düşüp yolda kalırsanız eğer Çekmeköy oto çekici hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Çekmeköy oto çekici hizmeti

Çekmeköy oto çekici ve oto kurtarma

İstanbul’un Anadolu yakasındaki ilçeleri arasında yer alan Çekmeköy, 2009 yılından öncesine kadar Ümraniye’ye bağlı bir belediye halinde kalmıştır. Daha sonra ise kendisi gibi birkaç belediye ile birlikte İstanbul’un bir ilçesi konumuna gelmiştir.
Çekmeköy ilçesinde tamamlanan imar projeleri arasında, Çanakkale Platosu Projesi, Adnan Menderes Gençlik ve Kültür Merkezi Projesi, Uluslararası Kısa Film Yarışması Projesi, Medeniyetimizin Değerleri Projesi, Çekmeköy e- Eğitim Portalı Projesi ve Meydan Projesi yer almaktadır. İlçenin henüz devam eden ve hayata geçirilmek üzere hazırlık aşamasında olan pek çok projesi mevcuttur.
Hem güvenli hem de sosyal açıdan huzurlu hissedebileceğiniz bu ilçe aynı zamanda tarihi ve doğal zenginlikleri arasından da pek çok ziyaret edilebilecek noktayı barındırmaktadır.

Çekmeköy oto çekici Hizmeti

Bu güzide İstanbul semtine yolu düşenlerin, araçları ile ilgili mağduriyetlerini engellemek adına hizmet veren çekmeköy oto çekici firmamız, yolda kalan araçlarınız için 7/24 kurtarma desteği sağlayabilmektedir.
Araç çekicilerimiz, bize ulaşmanızın üzerinden çok geçmeden bulunduğunuz konuma gelir, aracınıza herhangi bir zarar vermeden, aracın tamir edileceği ya da benzin temin edebileceğiniz bir noktaya hızlı bir şekilde ulaşması sağlanır. Araç güvenliğinin sağlanması, kurtarma işlemi için bulunduğunuz konuma gelmemizle birlikte firmamız çalışanlarının sorumluluğuna geçmektedir.
Mahsur kalan aracınızın en kısa sürede tamir edilerek yeniden çalışır hale gelmesi için özverili bir hizmet performansı gösterilmektedir. Bunun yanı sıra, çekilen tüm araçlar için sigorta yapılmaktadır. Dolayısıyla aracınızı bize emanet etmenizden sonra aracınız maddi anlamda da güvence altına alınmış olmaktadır.
Herhangi bir kaza ya da buna benzer durumlarda araç bedelinizi temin edebilmeniz mümkündür. Özellikle oto kurtarma hizmetlerinde, dolandırıcılık faaliyetlerine maksimum seviyede dikkat edilmesi gerekmektedir. Sigorta hizmeti sunamayan, resmi kurumlar ile anlaşması olmayan şirketlerden hizmet talep edilmemelidir.

Çekmeköy  oto çekici firmasının Yüksek Donanımlı Araç Kurtarma Ekibi

Firmamız, araç güvenliğinizi, donanımlı geniş araç filosu, sertifikalı araç kurtarma personeli sayesinde sağlanmaktadır. Çekmeköy oto çekici hizmeti alırken, sektör hakkındaki tüm gelişmeleri takip eden, teknolojik donanımlarına her gün bir yenisini ekleyerek daha da kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen bir firma ile çalıştığınızdan emin olabilirsiniz.
Özellikle hizmet kalitesini artırırken aynı zamanda mağduriyetinizden hızlı şekilde kurtulmanızı sağlayacak uygulamalarımız oldukça fazladır.

Çekmeköy oto çekici firmasında Araç Güvenliği

Güvenlik konusu özellikle bilinçsiz ve denetlenmeyen çalışanlar tarafından sıkça ihlal edilmektedir. Yalnızca bireysel otomobiller değil, kimyasal taşıyan kamyonlar, çeşitli tehlikeli madde taşıyan ticari araçlar, arazi araçları ve pek çok amaç için kullanılan tehlike arz eden araçlar, oto kurtarma hizmeti ile kurtarılabilmektedir.
Bu noktada, araçların içinin dikkatli bir şekilde boşaltılması, olası kimyasal sızıntılarının engellenmesi şarttır. Aracın daha güvenli bir şekilde çekiciye yüklenmesi için bu konuda üst düzey bir titizlik gösterilmelidir.
Pek çok firmanın etik olmayan hatalarından biri ise araçlardan parça sökmek gibi yöntemlere başvurmaktır. Müşterinin mağduriyetini iki katına çıkartan bu durum firmamız çalışanları tarafından asla tercih edilmeyecek bir davranıştır.
Çekmeköy Oto Çekici Desteğimiz
Oto kurtarma hizmetimiz kapsamında, farklı modellerdeki araçları kurtarabilmemiz mümkündür. Bu modeller arasında, binek araçlar, ticari araçlar, servis minibüsü, minübüs ve karavan bulunmaktadır. Ayrıca acil destek gerektiren durumlarda, araçlara akü takviyesi , yakıt ve yağ takviyesi gibi hizmetlerimiz de mevcuttur

Oto kurtarıcı firmamızdan tüm semtler üzerinde hizmet alabilir ve çekmeköy oto kurtarıcı yazımızdan daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir