Ataşehir oto kurtarıcı

By | 11 Ekim 2016
Rate this post

Firmamız haftanın tüm günleri yol yardım hizmet vermektedir. İstanbul’un yoğun trafiğinde kazalar çok fazla meydana gelmektedir. Aracınızın herhangi bir arızasında yolda kaldığınız durumlarda araç problemlerinizde ataşehir oto kurtarıcı  firması 7/24 arayabilir yardım isteyebilirsiniz.

ataşehir oto kurtarıcı ve yol yardım

Yol yardım firması olarak bizlerden yardım isteyebilir firmamızın sizlere en kısa süre içerisinde ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bizleri çağırmadan önce aracınızın türü belirtmeniz fiyatın net olarak ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Örnek olarak normal bir taksi ile minibüs taşıma ücretleri aynı olmamaktadır. Bizlere tam olarak konumunuzu ve aracınızın türünü belirtmeniz gerekir. Bu işlemi yaptıktan sonra akılı bir telefon kullanıyor iseniz whatshap ile konumunuzu göndermeniz sizlere daha hızlı ulaşmamızı sağlayacaktır. Bu tür işlemlerin ardından yol yardım ekibimiz yola çıkmakta olup her 15 dakikada bir müşteriyi arayıp konumu belirtmekte ve ortalama kaç dakika içerisinde ulaşacağının bilgisini vermektedir. ataşehir oto kurtarma ekibi ulaşım sağladıktan sonra bazı yol önlemleri almaktadır.

 

Yolda kaldığınız da ataşehir oto kurtarıcı yol ekibine güvenebilirsiniz.

Yolculuk halinde aracınızın yol tutmasında bir problem var ise ya da aracınızın direksiyonunda bir çekme oluyor ise aracınızın emniyet şeridine güvenliğiniz sebebi ile çekmeniz gerekmektedir. Yolculuğunuzu yine aynı şekilde devam ettirmemeniz gerekmektedir. Yolculuğunuza bu şekilde devam ettiğinizde farklı bir araca çarpa bilir daha büyük maddi ve manevi zararlar çıkabilmektedir. Konu hakkında sağlığınız ve manevi olarak bir zarara uğramamanız için ataşehir yol yardım aramanız sizler için daha sağlıklı olacaktır. Bizler belirtilen süre içerisinde aracınızı kaskolu bir şekilde istenilen konuma taşıma işlemini yapmaktayız.

İlk olarak aracınızın konumu güvenli bir yerde değil ise güvenli bir noktaya çekip Aracınızda bir aksaklık sonucunda bir problem olmamışsa eğer dörtlüleri yakıp olay yerinin 10 metre arkasında Dikkat lambası koymakta bu şekilde sizi ve aracınızı güvene almaktadır.  Aracınıza çekme halatı ile aracınızı ataşehir oto kurtarıcı  aracına yükleme işlemi yapıp sizleri istediğiniz oto servis dükkanına götürmektedir. Fakat sizlerin bildiği bir oto tamir dükkanı yok ise bizlerin anlaşmalı olduğu güvenilir oto servis dükkanına götürmekteyiz. Bu işlemi yapmadan önce ilgili servisi arama işlemi yapıp ortalama bir fiyat almaktayız. Tabi ki verilen fiyatın birebir aynısı olmayacaktır. Aranızın servise götürüldüğünde farklı fiyatlar çıkabilir.

Ataşehir oto kurtarıcı firmasının yol yardım desteği

Ataşehir çekici ekibi araçlarınızı sigorta bir şekilde çekme işlemi yapmakta olup yolda bir problem olması durumunda tüm masraflar ataşehir yol yardım tarafından karşılanmaktadır. Bir problem olduğunda hak talep etmek için yol yardım ekibinden fatura kesmesini rica ederseniz bir problem olduğunda ilgili fatura ile işlem yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımızda belirtiğimiz ataşehir  oto kurtarma yazısına ulaşabilir sizlere oto kurtarma gibi yol yardım hakkında bilgiler vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir