Anadolu yakası oto kurtarma

By | 31 Ekim 2016

Anadolu yakası 7/24 oto kurtarma hizmeti

bostancı oto kurtarıcı hizmeti

Anadolu yakası oto kurtarma hizmeti veren firmamızdan haftanın tüm günü en zor durumlarınızda destek alabileceğiniz güvenilir bir oto çekici firmasıdır.

Araç kurtarma olarak destek veren ekibimizden zor durumlarınızda ve kaza yaptığınızda ekibimizi arayıp yol yardım ekibine konumunuzu belirtmeniz yeterli olacaktır. Ekibimiz en kısa süre içerisinde olay yerine gelecektir. Durum hakkında uygun fiyat ile çözümleme sağlayıp sizlere yardımcı olacaktır. Bizlerin daha hızlı ulaşım sağlayabilmesi için bizler ile iletişime geçtiğinizde, whatshap üzerinden konum göndermeniz gerekmektedir. Bu işlemi yaptığınızda konumunuza göre ortalama bir süre verilecek ve ilgili süreçte sizler ile iletişime geçeceğiz.

Anadolu yakası oto kurtarma ile güvenli hizmet

Anadolu yakası oto kurtarma hizmetinde daime hazır olan ekibimiz birçok aracı taşıyabilecek bir araç çeşitliliği olan firmamızı arayıp destek istemeniz yeterli olacaktır. Aracınızın boyutuna göre fiyatlandırma farklı olacaktır. Bizlerin daha uygun bir fiyatlandırma yapabilmesi için iletişime geçtiğinizde aracınızın türünü belirtmeniz gerekir. Bu işlem yaptıktan sonrasında whatshap üzerinden konum gönderdiğinizde sizlere net olarak bir fiyat sunabiliriz.

Anadolu yakası oto kurtarma değişen ücretleri

Fiyatlandırma konusunda ilk önemli faktör bizlere olan uzaklıktır. Bizlere ne kadar yakın olursanız fiyatlandırma o kadar düşük olacaktır. Bizlere çalıştığımız bölgelerin haricinde farklı bir uzaklıkta iseniz, sizleri en yakın olan yol yardım ekibinin telefon numarasını iletmekteyiz. Bu sayede sizlerde daha uygun fiyata yardım almış olacaksınız. Bizlere olan uzaklığı gönderdiğiniz konum üzerinden ölçmekteyiz. Diğer önemli husus ise aracınızın türüdür. Örnek olarak bir Minibüs gibi büyük bir araç ile normal bir ticaret taksi oto çekici fiyatı farklı olmaktadır. Sizlerin yanına geldiğimizde bir sorun olmaması açısından aracınızın türünü bizlere muhakkak söylemeniz gerekir. Bu bilgileri tam olarak ilettiğiniz durumda ekibimiz sizlere en uygun fiyatı sunacaktır.

Kısa sürede Kaliteli Anadolu yakası oto kurtarma hizmeti

Anadolu yakası oto kurtarma firmamız müşteri memnuniyeti adına bazı kurallar içerisinde hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Sizlerden tam olarak konumunuzu belirtmenizi isteriz. Eğer konumuz tam olarak ilettiğiniz durumunda sizlere ortalama bir süre vermekteyiz. Bu süre içerisinde sizlere her 15 dakikada bir nerede olduğumuz hakkında bilgi vermekteyiz. Eğer trafik yok ise sizlere belirtilen süre içerisinde olay yerine ulaşım sağlamaktayız. Konumunuz tam olarak belli değil ise sizlerden whatshap uygulaması üzerinden konum istemekteyiz. Konuma göre kesin olarak ne kadar süre içerisinde geleceğimiz hakkında bilgi vermekteyiz. Bizlere uzaklığınız fazla ise  yol yardım ekibi anlaşmalı olduğumuz ortak firmalara yönlendirmekte bu sayede en uygun fiyatı sizlere sunmaktayız.

Bir önceki yazımızda belirtiğimiz anadolu yakası oto kurtarıcı link adresinden ulaşım yapıp inceleme yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir