Anadolu yakası oto çekici

By | 12 Kasım 2016

İstanbul anadolu yakası oto çekici hizmeti

İstanbul anadolu yakası oto çekici firması üzerinden 7/24 oto kurtarma hizmeti alabilirsiniz.

İstanbul’da yaşıyorsanız ve Anadolu yakası oto çekici‘ye ihtiyaç duyuyorsanız tam olarak doğru adrestesiniz. Günümüz yaşam şartlarında hepimiz bir araca ihtiyaç duyabiliyoruz ve nerde ne zaman başıma ne geleceğini bilemeyebiliyoruz. Yolda giderken aniden kaza yapabiliyor veya da farklı tehlikeler atlatabiliyoruz. Böyle zamanlarda hem aracımızın güvenliği hemde kendi güvenliğimiz için arayabileceğimiz Anadolu Yakası Oto Kurtarma’yı telefon rehberimizde mutlaka bulundurmalıyız. Kendi güvenliğimiz için de diyoruz çünkü günden güne kendini geliştiren çalışma kadromuzun ilk yardım eğitimine %100 güvenmekteyiz.

İstanbul Anadolu yakası oto çekici firması olarak Hangi İlçe Ve Semtlerde Oto Çekici Hizmet Vermekteyiz ?

Anadolu yakasının adeta incisi olmuş olan Anadolu yakası yol yardım’ımıza Kadıköy, Üsküdar, Çekmeköy, ümraniye, şile, ağva, kurtköy, sultanbeyli. Sancaktepe, Maltepe, Bostancı, Ataşehir Dudullu gibi Anadolu yakasının bir çok ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz ve vermeye devam edeceğiz. Haftanın 7 günü 24 saati hizmetimiz kesintisiz devam ediyor.

Hangi Hizmetleri vermekteyiz ?

Evet haftanın 7 günü 24 saati hizmet veriyoruz vermesine ama hangi hizmetleri veriyorsunuz diye sormakta tabikide haklısınız. Anadolu yakası Yol yardım‘ı Anadolu yakası oto Çekici ve Anadolu yakası oto kurtarma başlıkları altında hizmet veriyoruz. Kaza anınız da Hastalandığınızda yağmurda Selde aracınız aniden stop ettiğinde akünüz bittiğinde ve herhangi doğal afette arayıp sadece konumunuzu bildirdiğinde en yakın lokasyonunuzu tespit ederek bulduğunuz yere en kısa süre içinde gelmememizi sağlayacaktır.

Anadolu yakası oto çekici firmasında sigortalı oto kurtarma hizmeti

Aracınızı almaya geldiğimizde sigortalamaktayız. Aracınız bizimle yüzde yüz güvendedir. dilerseniz bizimle birlikte servise gelebilirsiniz dilerseniz biz aracınızı teslim aldıktan sonra belirttiğiniz servise götürebiliriz. Siz işinize devam ediyor ve işinizi aksatmamış oluyorsunuz. Müşterilerimize yıllardır vermiş olduğumuz bu güvenden dolayı Gururluyuz..
Aileden Biri gibi..

Firmamız ile müşterilerimiz arasındaki ilişki aile ilişkisi kadar güvenilir ve sıcaktır. Anadolu yakası araç kurtarma olarak sadece araç kurtarma değil daimi müşterilerimiz tarafından aranıp yakınlarımızdaki adresler sorulmaktadır.Sizler bize güvendikce bizler büyümeye devam ediyoruz.

İşimizi Titizlik ile yapıyoruz.

Aracınızı gördüğümüz andan itibaren kendi araçlarımızdan ayırt etmeksizin titizlik ile sizlerden alıp araçlarımıza yerleştirip servise teslim ediyoruz.
Bize maliyeti ne kadar olur diye soranlarınız olur düşünüyorum
Güvenilirliğimiz kadar maliyet açısından da bir o kadar hesaplıyız. Daha uygun bir fiyat sunmak Anadolu yakası oto kurtarıcı için eğer iller arasında araç taşıma yapılacak ise Mesai bitim saatlerinden sonra yapılması teklif edilmektedir.
Mesai bitiminden sonra trafik daha az olacağı için yolculuk esnasında harcan yakıt daha az olacaktır.
Unutmayın sizlerin memnuniyeti bizim en büyük hazinemizdir.

Bir önceki yazımızda belirtiğimiz Anadolu yakası oto kurtarma link adresinden ulaşım yapıp inceleme yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir