Ağva oto kurtarıcı

By | 18 Ekim 2016

Hızlı ağva oto kurtarıcı firması

Aracınız arızalandığında herhangi bir kaza anında ağva oto kurtarıcı ortalama 45 dakika içerisinde  olay yerinde gelmektedir. Tek yapmanız gereken bizleri arayıp eğer imkânınız var ise daha hızlı sizlere ulaşmak için whatshap üzerinden konum göndermeniz daha hızlı yardımcı olmamızı sağlayacaktır.

Olay yerinde problemle ilgili olay yerinde çözüm sağlamak eğer çözüm sağlanmıyorsa en yakın tamir istasyonuna güvenli bir şekilde götürmektedir.Oto kurtarma firmamız Anadolu yakasında hizmet vermekte olup bizlere 7/24 arayıp iletişime geçebilirsiniz.

Oto Kurtarma olarak sektördeki uzun yıllardır deneyimi personelimiz ile İstanbul’un tüm Bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Sürekli olarak teknolojiyi takip eden ve ayak uyduran her koşulda üstün başarılara imza atan profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Çağrı merkezlerimize gelen taleplerinizin hemen ardından üstün performans, son model araçlarımız ve profesyonel ekibimiz ile yollara çıkarak yollarda mağdur kalmış müşterilerimizin imdadına yetişiyoruz.

 

Ağva oto kurtarıcı firmasında Güven ve Tecrübe birleşimi

İstanbul da Yol yardımı araç kurtarma, çekici olarak yıllardır hizmet vermekteyiz. Aracınız yolda arıza veya kaza sebebi ile kalması durumunda bizlere 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Siz müşterilerimizin memnuniyeti, çalışanların motivasyonu ve mutluluğudur. Tüm ilişkilerimizde saygılı, içten, adaletli, açık ve dürüst bir yapı içerisinde olmak en büyük amacımızdır. ağva  oto  kurtarma, Ağva semtinde oto kurtarıcılarımızla günün her saati Oto kurtarıcı hizmetini en uygun fiyatlarla en hızlı ve en güvenilir şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bize Güvenebilirsiniz; Beraber iş yapmanın en önemli unsurunun karşılıklı güven olduğuna inanıyoruz. Güveninizi boşa çıkarmayız. Tecrübeliyiz; Sürekli olarak kendini yenileyen bir anlayış ile çalıştığımız için sektörde haklı bir yerimiz var.

Ağva oto kurtarıcı firmasının Hız yol yardımı için

;

Yol yardım araçlarımızın sizlere daha hızlı bir şekilde ulaşım yapması için aracınızın türünü (minibüs, otomobil) gibi olduğunu belirtmeniz gerekir. Bu işlemi sağladıktan sonra eğer konumunuz tam olarak algılanmadı ise akılı bir telefon ile o anki konumuzu belirtmeniz ekibimizin konumunuza en kısa süre içerisinde ulaşmasını sağlamaktadır. Ulaşım sağlandıktan sonra olay yerinde olası kazaları önlemek için önlemler alınmaktadır. Önlem alındığında müşteriye sigorta firması ile ulaşılmış ise fiyat vermeden ücretsiz olarak istediği yere taşımaktayız. Sadece müşterilerden istediğimiz ilgili yere teslim ettikten sonra “olay yerinden istediğim yere sorunsuz bir şekilde ulaşım sağlandı” şeklinde imza ve telefon numarası iletmesi yeterli olacaktır.  Ağva yol yardım ekibine direk olarak ulaşım sağladıysanız ekibimizden fatura istemeniz durumunda olası bir sorun karşısında hak talep etme hakkınız bulunmaktadır.

Bir önceki yazımızda belirtiğimiz  ağva oto çekici  link adresinden ulaşım yapıp inceleme yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir