Ümraniye Çekici

By | 21 Ekim 2018

Ümraniye çekici firmamız ümraniye ve bölgelerinde hızlı bir şekilde çekici desteğini vermektedir. Şirketimiz yıllardır  çekici işi yapmakta ve ümraniyenin tüm semtlerine ümraniye çekici hizmetleri devam etmektedir. Şirketimizin en büyük amacı ümraniye’de yolda kalan araçları en yakın ümraniye oto sanayi bölgesine çekip uygun fiyata müşterilerine yardımcı olabilmektedir. Tek yapmanız gereken bizleri arama yapıp bulunduğunuz noktadan konum göndermenizdir. Şirketimiz bünyesinde çalışanlarımız yıllardır ümraniye bölgesinde hizmet verdiği için konum gönderemiyorsanız adres olarak bizlere sokağınızı  yada caddeyi belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizlere en yakın konumdaki oto çekici aracı bulunduğunuz konuma gönderim yapmanız gerekir. Konuma gelen çekici çevrede güvenlik önlemleri alarak çekici işlemini tamamlamaktadır.  Sadece araç çekme işlemleri değil oto kurtarma gibi işlemleri de yürütmektedir.

ümraniye oto çekici

Ümraniye Oto Çekici Telefonu

Firmamız ümraniyede hizmetlerine ümraniye oto çekici desteği hız kesmeden devam etmektedir. Tatil gözetmeksizin nöbetçi çekici aracı sizlere oto taşıma işlemini yapmaktadır. Dilerseniz adınıza fatura kesilebiliriz. Eğer aracınız üzerinde sigorta var ise bizlerin kestiği fatura ile sigorta firmasına iletebilirsiniz. İlettiğiniz fatura ile işlem yapıp verdiğiniz ücret cebiniz de kalmış olacaktır. Tabi Bu işlemi yapmadan sigorta firmanız ile görüşüp durum hakkında onay almanız gerekir.

Ümraniye Çekici Numarası

Sonrasında bu durumu bizlere ilettiğinizde bizlerde paranızı alacağınız düşüncesiyle faturayı kesebiliriz. Ümraniye çekici Firmamızın en büyük amacı kaliteli hizmet ve mutlu müşterileri hedef almaktayız. Bir alo demeniz çekici aracınızı ortalama 30 dakika içerisinde bulunduğunuz konumda olması için yeterli olacaktır. Sizlerin yanına varış süresini araç yolla çıkmadan sizlere iletmekteyiz. Sonrasında araç yolla çıkıp çekici hizmetini sizlere sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir