Tepeüstü Çekici

By | 14 Şubat 2019

Tepeüstü çekici firması olarak 2000 yılından beri sizlere destek sunabilmekteyiz. 0545 323 34 36 Şirketimiz Anadolu Yakası’nın Ümraniye bölgesinde çok fazla aracı bulunduğu için kısa sürede sizlere çekici hizmetini sunabilmekteyiz. En büyük amacımız müşteri memnuniyetidir. Mutlu müşteriler sayesinde araçlarınızı büyütmekte ve filomuz genişletmektedir. Her mutlu olan müşteri çevresinde sorun yaşayan tanıdığına akrabasına eşine dostuna önermektedir. Bu sayede hiç kesmeden çekici hizmetimiz her gün devam etmektedir. Anadolu Yakası’nın Tepeüstü bölgesi olmak üzere birçok bölgesinde Tepeüstü oto kurtarıcı hizmeti sunmaktayız. Sadece Oto çekici  değil Tepe üstü motor çekme ve Tepeüstü yol yardım hizmeti de sunabilmekteyiz. yol yardım işleminde sizleri Bulunduğunuz akü lastik birçok problemi de destek sunabilmekteyiz. Fakat ekibimizin o an bulunduğum noktada destek Suna maması sonrasında istediği servise götürmektedir. Ya da sizlerin belirtici oto tamirhane götürmekte ve sizlere yardımcı olabilmektedir.

Tepeüstü Çekici Telefonu

Anadolu Yakası’nda birçok bölgede oto tamirhane tanıdığımız olduğu için götüreceğimiz firmalar sizleri hiçbir zaman mağdur etmeyecektir. Bunun garantisini Bizler verebiliriz firmamız sizlere anlaşmalı tamirhane götürdün de uygun fiyat vereceğini Garanti edebiliriz. Eğer fiyat konusunda bir şüpheniz varsa En doğal hakkınız farklı firmalardan da fiyatlandırma alabilir. İstediğiniz firmaya bu işlemi yaptırabilirsiniz. Bizler o servise sizleri götürdüğümüzde Eğer fiyat pahalı geleceğin düşünüyorsanız sizlere sadece çekici ücretin farkını alıp istediğin serviste yine de ulaşım yapıp sizleri mağdur etmemek için ümraniye çekici firmamız elinizden geleni yapabiliriz.

tepeüstü çekici

Mutlu müşteriler bizlere devamında müşteri getireceği için hiçbir zaman müşterilerimizi mağdur etmemek bizim en büyük amacımız dar bizleri arama yapmanız yeterli olacaktır. 7/24 hizmetimiz Tepeüstü çekici firması olarak devam etmektedir. Yol yardım olarak birçok ekibimizle sizlere Bulunduğunuz noktadan çıkartma konusunda elimizden geldiğince destek sunabilmekteyiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir