Şile oto kurtarıcı

By | 14 Ekim 2016
Rate this post

İstanbul ili gibi bir şehirde her şeyin olabileceği ve araç kazaları çok sık karşılaşılmaktadır. Bu tür problemlerde oto kurtarma alanında hizmet alabileceğiniz şile oto kurtarıcı şile yol yardım gibi  güvenilir bir çekici bulmanız gerekir. Bu tür problem olduğunda 7 gün 24 saat hizmet alabileceğiniz firmamızın telefon numarasını bir kenara kaydetmeniz bir problem olduğunda arama ihtiyacınız olduğunda yardım isteyebilirsiniz. Araçlarınızı çekme işlemi yaptığımda işlem hakkında fatura kesilmekte bir problem oluşması durumunda ilgili fatura ile işlem yapabilirsiniz.

Şile Oto kurtarıcı hizmetin kapsadığı durumlar

Oto kurtarma kapsamında verilen hizmetler;

  • Kaza sonrasında oto çekici hizmeti
  • Doğal afetler sonucu zarar görmüş araçlarınıza çekme hizmeti
  • İller arasında araç kurtarma işlemleri
  • Anlaşmalı sigorta firması ile ücretsiz araç kurtarma işlemleri

Oto kurtarıcı ve yol yardım fiyat politikası
Şile  oto kurtarıcı konusunda ekonomik fiyat sunan firmamızdan zor durumunuzdan fırsat bilip yüksek ücretler istenilmemektedir.

Piyasa fiyatlarına uygun bir fiyatlandırma politikası uygulayan firmamızın şile çekici en uygun fiyatlandırma vermektedir.  Fiyatlandırmada politikası gidilecek bölgeye göre fiyatlandırma değişmektedir. Fiyatlandırmanın ve uygun bir fiyat önermek için bizlere whatshap üzerinden konum göndermeniz fiyatın daha uygun olmasını sağlayacaktır. Km mesafesi fazla ise sizlere en yakın olan şile araç çekici ekibine iletip sizlere daha uygun fiyatlandırma çıkartılmaktadır. Aracınızın türünü belirtirseniz fiyatlandırma aşaması farklılık gösterecektir. Örnek olarak bir taksi araç kurtarma işlemi ile bir minibüs fiyatlandırması farklı olacaktır. Bu bilgiler doğrusunda işlem yapmanız ileriki aşamada farklı problem oluşmayacaktır.

Güvenli şile oto kurtarıcı hizmeti

Araçlarımız problemin bulunduğu olay yerine geldiğinde Öncellikle çevrede güvenlik önlemi almaktadır. Konumun 5 metre gerisine uyarıcı levha konulmaktadır. Bu işlemlerin ardından aracınızı güvenli bir kenara çekilme işlemi yapılmaktadır. Sonrasında aracınızı şile çekici aracına yüklenilmektedir. Araç güvenli bir şekilde oto çekici aracına yüklendikten sonra çekme işlemi ile ilgili fatura kesilmektedir. Eğer sigorta firmasının aracılığı ile gelinmişse fatura ödemesini sigorta firmasından almaktayız. Sizler bu fatura bilgileri ile ileriki süreçte bir problem olduğunda problem hakkında çözüm sağlayabilirsiniz. Sizlerin bildiği güvenilir bir şile oto kurtarıcı ekibi oto tamir dükkânı yok ise konu hakkında anlaşma yaptığımız firmalar ile iletişime geçip genel olarak fiyat almaktayız. Sizlerde onay vermeniz durumunda anlaşmalı olduğumuz oto servis dükkânlarına götürüp çözüm sağlamaktayız. Oto servis dükkanında bir problem olur ya da olmaması gereken bir işlemler ile karşı karşıya kalırsanız konu hakkında bizler ile iletişime geçmeniz gerekir. Problem hakkında çözüm sağlayıp eğer var ise maddi zararınızı karşılayacak sözü vermekteyiz.

Şile yol yardım hizmeti veren firmamız 7/24 şile oto kurtarıcı hizmeti vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir