Sancaktepe oto kurtarma

By | 2 Ocak 2017

Sancaktepe ilçesi Ümraniye’ye bağlı olan Yenidoğan, Sarıgazi ve Kartal’ın Samandıra beldelerinin birleşimiyle ortaya çıkmıştır. Sancaktepe oto kurtarma alanında hizmetler sunmaktadır. İlçe nüfusu toplam 241.000’dir. Sancaktepe ilçesi dahilinde 20 mahalle ve 1 köy bulunmaktadır.

sancaktepe oto kurtarma hizmetleri

Sancaktepe bölgesinde oto kurtarma ve oto kurtarıcı hizmeti

İstanbul ilinin Anadolu Yakası tarafında bulunan Sancaktepe 2008 senesinde ilçe olarak kabul edilmiştir. Avrupa ve Türkiye’nin en büyük şehir hastanelerinden birinin ilçe sınırları dahilinde yapılması düşünülmektedir. Sancaktepe ilçe sınırları içerisinden metro hattı geçmesi de planlanmaktadır.malt

 

Yüzölçümü toplamı 61 kilometrekare ölçülerindedir. Rakım 100 metre ölçülerinde bulunmaktadır. İlçe günden güne gelişmekte olup İstanbul ilinin hızla büyüyen ilçelerinden birisidir. Devam etmekte olan 3.köprü arazilerinin bir kısmı bu bölge için kamulaştırılmış durumdadır.

Sancaktepe Oto Kurtarma Hizmetleri

Oto kurtarma firma bünyesinde bulunan araçların tamamı kritik bölgelerde her an hazır şekilde beklemektedir. Oto yol yardım hizmetleri ortalama müdahale süreleri trafiğe bağlı olarak 15 dakika ile 1 saat civarında olabilmektedir.

Aracın tam konumu firmaya bildirilerek oto yol yardım hizmetinden kısa sürede faydalanılabilir. Sancaktepe oto kurtarma alanında çeşitli hizmetleri sunmaktadır. 7 gün 24 saat tüm zamanlarda yol yardım ve araç çekici oto kurtarıcı hizmetleri sağlanmaktadır. Çekici ve oto kurtarma hizmetleri hem ekonomik hem de hızlı şekilde yapılmaktadır.

 

Emniyetli Yol Hizmetleri Sunan Firmalar

Araç bakımına önem veren kişiler hem kendileri hem araçları için çeşitli önlemler almaktadır. Gerekli muayeneler zamanında ve uzman ellerde yapılsa da hiç beklenmedik anlarda çeşitli arızalar yaşanabilmektedir. Trafikte emniyetli şekilde kalmak için yol yardımı hizmetleri düzenli şekilde yapılmaktadır.

Yolda kalan kişilere hazır bekleyen firma yetkilileri gece ve gündüz tüm vakitlerde hizmet vermektedir. İlçenin her yerinde hizmetler sıkıntısız şekilde sunulmaktadır.

Sorunsuz yol yardımı hizmetleri araç sahiplerine hiçbir sorun yaşatmadan araç sahiplerine herhangi bir problem yaşatmadan araçlarını çekmek, bulundukları yerden almak, araç sahiplerinin istedikleri noktaya ulaşmaları içins ancakteoe oto kurtarma  firma olarak görev yapmaktadır.

 

Sancaktepe Oto Kurtarma Hizmetleri Hakkında Detaylar

Günün hangi saati olursa olsun hizmet verilmektedir. Araçlarla yolda kalındığı zaman oto kurtarıcı çağrı merkezlerinden günün tüm vakitlerinde hizmet alınabilir.

Sancaktepe oto kurtarma hizmetlerini firmalara kısa sürede ve güvenli şekilde sunmaktadır. Ekipler araçları gitmesini istedikleri noktaya en doğru lokasyon üzerinden götürmekte olup müşterilere en iyi şekilde yardımcı olmaktadır.

Oto kurtarma işlerinde meydana gelen arıza, kaza ve yaşanan bazı sorun durumlarında araçlar ve sürücüler trafikte içine düştükleri sıkıntılı durumlardan kurtarmaktadır.

 Bir önceki yazımızda belirtiğimiz sancaktepe oto kurtarıcı  link adresinden ulaşım yapıp inceleme yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir