Sancaktepe oto kurtarıcı

By | 19 Aralık 2016

Firmamız haftanın 7 gün boyunca saat gözetmeksizin Sancaktepe oto kurtarıcı hizmeti vermektedir.İstanbul üzerinde yoğun trafik Dolasıyla trafik kazaları sık olarak karşılaşılmaktadır. Aracınız ile birlikte araç arızalarında veya kaba problemlerinde Sancaktepe çekici hizmeti ne 7/24 telefon ile yol yardım desteği alabilirsiniz. Yol Yardım ekibinden Sancaktepe bölgesinde Aracınız arıza yaptığında arama yapıp olay yerine oto çekici hizmeti alabilirsiniz. gizli arama yaptıktan sonra konumunuzu tam olarak belirtmeniz gerekir. Firmamız Sancaktepe oto kurtarıcı  bölgesinde olduğu için bu bölgelere çok uygun fiyatlar sunmaktadır. Konumunuzu tam olarak bilmiyor iseniz whatshap üzerinden bizlere konum göndermeniz sizlerin yanına daha kısa sürede ulaşım sağlayabiliriz. Bizleri Arama yaptıktan sonra Sancaktepe bölgesine ortalama 30 dakika içerisinde Sancaktepe oto kurtarıcı hizmetini sizlere sunmaktadır.

Hangi durumlarda oto çekici hizmeti alabilirsiniz;
1. Aracınız Arıza yapması durumunda
2. Yoğun iklim şartları dolayısıyla Kalma gibi durumlarda bizleri arayabilirsiniz.
3. Motor arızalarında
4. Sancaktepe oto kurtarıcı desteği olarak bölgesinden farklı bir konuma araç taşıma işlemlerinde

Aracınız Sancaktepe oto kurtarıcı firmasında güvenli ellerde

Otomobilinizi Almaya geldiğimizde Aracınız sigortalı bir şekilde çekilmektedir. Bir problem olması durumunda
Sancaktepe oto kurtarıcı  ekibi tarafından tüm masraflarını karşılanmaktadır.Dilerseniz bizlere eşlik edip anlaşmalı olduğumuz servis noktalarına götürebilir yada sizlerin bildiği ve güzeldi bir firma var ise birlikte belirttiğiniz servis noktasına güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamaktayız. Bu işlemler yapılırken Sancaktepe Oto Kurtarıcı Ekibinin güvenilir ve profesyonel ekibi sayesinde oluşabilecek hatalar en aza indirgenmektedir.
aracınızı aldığımız andan itibaren kendi aracımız gibi ayırt etmeden titizlik ile olup istenilen servis noktasına ulaşımına sağlamaktayız. Güvenirlik Haricinde firmamız Sancaktepe bölgesinde Yol Yardım hizmeti verdiği için diğer firmalara nazaran çok uygun fiyatlar sunmaktadır. sadece Sancaktepe Oto Kurtarma bölgesinde değil Dilerseniz Sancaktepe’den farklı bir ile araç taşıma işlemine uygun bir fiyata sizlere sunmaktayız. İlgili fiyatı sunmadan önce aracınızın boyutunu ve tam olarak nereye gideceğimi sizlere belirtmeniz gerekir. araç türüne göre farklı oto çekici arabaları hizmet verdiği için fiyat Bu yüzden biraz değişiklik göstermektedir.

Sancaktepe oto kurtarıcı bölgesinde araçlarımız

Sancaktepe oto kurtarıcı  firmasının 6 adet orta çekici arabası bulunmaktadır. çekici arabaları sürekli olarak araç taşıdığı için bakımları sık bir şekilde yapılmaktadır. Firmamız aracınızı büyüklüğüne göre konumunuza farklı araçlarla gelmektedir. Normal bir taksiyle minibüsün ağırlıkları ve boyutu aynı olmadığı için her çekici arabası Yol Yardım hizmeti vermemektedir. Büyük araçlarınıza özel farklı oto çekici arabaları firmamız tarafından sizere sunulmaktadır.

Oto kurtarıcı web sitemiz üzerinden hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir