Sancaktepe oto çekici

By | 20 Aralık 2016
Rate this post

İstanbul trafiğinde Seyahat esnasında Başınıza birçok olumsuzluklar gelebilmektedir. Aracınız ile yaptığınız bir kazada Meydana gelen hasar nedeniyle sancaktepe oto çekici ekibi ile iletişime geçip  yol yardım isteyebilirsiniz. İstanbul’un yoğun trafiğinde bu tür problemler ile karşılaştığınızda sizlere en yakın olan sancaktepe oto çekici ekibinden haftanın 7 24 günü Yol Yardım hizmeti için arayabilirsiniz. Sadece kazaya karşılaştığınız durumlarında değil Aracınız ile yolda kalma durumlarda, araç arızalarında bostancı çekici ekibini arayıp konu hakkında yardım edebilirsiniz. Aracınızı  çekme yaptığınızda Eğer sigortası  aracılığı ile geldiyse Yol Yardım konusunda sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. ilgili  ücreti sigorta firmasından karşılamaktayız.

Sancaktepe oto çekici hizmeti

SAncaktepe oto çekici firması

 

Oto Çekici Aşağıdaki durumlarda bizlerle iletişime geçip yardım alabilirsiniz

  • Araç kazasına karşılaştığında
  • Araç arızalarında Aracınızın Marş almaması durumları  (Buji başlarına oksitlenmesi durumlarda araç marş almayacaktır.)
  • Aracınızın yakıtı bittiğinde

 

Yukarıdaki belirtilen durumlar dahilinde ve bunun gibi birçok sebep ile sancaktepe oto çekici ihtiyacı olduğunda Bizler ile iletişime geçip en uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

Sancaktepe oto çekici firmamızda işleyen süreçler;

Bizler ile iletişime geçtiğinizde bulunduğumuz konumu tam olarak belirtmeniz gerekir. Konumdan tam olarak emin olunmadıysa whatshap Üzerinden bizlere konum göndermeniz Daha kısa sürede sizlere ulaşım sağlamaktayız. Sigorta firması tarafından gönderildiysek  sizlerden hiçbir ücret talep edilmemektedir. Çekme işlemi yapıldığında sadece adınıza fatura kesilmektedir.  Eğer bizlere sitemiz üzerinden iletişime geçip aradıysanız  adınıza sancaktepe oto çekici firması adınıza fatura kesmektedir. Kesilen bu fatura ile  yol yardımı aşamasında  bir problem olduğunda fatura ile hak talep edebilirsiniz. Çekme işlemi yapılmadan önce aracın önüne ve arkasına  uyarcı levhalar  koymaktayız.  Bu işlemi yaptığımızda olası bir kazanın önüne geçmiş oluyoruz. Sizlerin anlaştığı oto tamiri   yapan bir firma var ise sizlerin belirttiği  oto servis dükkanına çekmekteyiz. Anlaştığınız bir oto servis dükkanı yok ise bizlerin sürekli olarak çalıştığı  güvendiğimiz firmalara siz onay vermeniz durumunda götürmekte ve bir problem olması durumunda ilgili servislere bizler kefil olmaktayız.

 

Sancaktepe oto çekici firmasının öncelikliği mutlu müşteriler;

Müşteri memnuniyeti adına sancaktepe oto çekici  Ekibi yola çıktıktan  her 10 dakikadan bir sizleri arayıp konumu belirtmeliyiz Ortalama bir süreç verip o süreç içerisinde olay yerinde bulunmaktayız.sancaktepe  bölgesinin Neresinde olursanız olun sancaktepe çekici ekibimiz sizlere yardım etmekten mutluluk duyacaktır Konum tam olarak anlaşılmadı ise bizlere whatshap üzerinden konum göndermeniz bizlerin sizin yanınıza daha hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayacaktır.

Bir önceki yazımızda belirtiğimiz sancaktepe oto kurtarıcı link adresinden ulaşım yapıp inceleme yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir