Samandıra oto kurtarıcı

By | 13 Ocak 2017
Rate this post

Samandıra Oto Kurtarıcı Hizmetleri Hakkında

samandıra oto kurtarıcı hizmetleri

İstanbul Anadolu Yakası tarafında yer alan Samandıra 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Güneyinde Kartal, batısında Ataşehir ve Ümraniye, kuzey kısmında Çekmeköy, doğusunda Sultanbeyli ve Pendik ilçeleri bulunmaktadır.

İlçede kaymakamlık binası ve yeni belediye alanları Sarıgazi merkezinde inşa edilmiştir. İnşaatı devam eden 3.köprünün ise bağlantı yolları bu ilçe sınırlarından geçmektedir. Samandıra oto kurtarıcı hizmetleri alanında başarılıdır.

İlçe sınırları içerisinden metro hattı geçmesi de planlanmaktadır. Belediye binası şuan Sarıgazi’de olmakla birlikte ileride yeni binası Samandıra semtine taşınacaktır. 19 mahalleden oluşup 62,41 km2 alana, 354.882 nüfus kapasitesine sahiptir. Havza niteliği taşıması ile son derece hassas yerleşim alanı olmuştur.

Her An Hazır Oto Kurtarıcı Hizmetleri

Son yıllarda hızla artan araç sayısıyla arızalanmalar ve yolda kalma gibi problemler de artış göstermektedir. İstanbul’un her yerinde yollarda zor zamanlarda, sahilde, yan yolda, kavşak noktalarında, ev önünde, ana yolda, işe giderken kısacası her yerde ve her zaman bir telefon kadar yakın olarak hizmet vermektedir.

İstanbul’un iki yakasında hazır bekleyerek hizmetleri kullanıcıların ayağına kadar getirmektedir. Hedef olarak daima müşteri memnuniyeti maddi çıkarların önünde tutularak hizmet vermek benimsenmiştir. Müşterilerin her an hazır durumda olan firmaları tercih etmeleri önemsenerek alanında uzman, güvenilir kişilerle çalışması önerilir.

Oto Kurtarıcı Firmalarının Amaçları Hakkında

Müşteri potansiyeli artırılarak sektörde lider pozisyonuna oturulması amaçlanmıştır. Verilen hizmetlerin kalitesi ve referanslar sayesinde kalite ve deneyim en değerli gösterge olarak karşımıza çıkmaktadır. Samandıra ilçesinin genelinde 7 gün 24 saat yolda kalan vatandaşlara hizmet sunmaktadır.

Elektrik arızaları, lastik patlaması, far arızaları gibi problemlerde anında arayarak 7/24 yol yardım hizmetlerinden faydalanılabilir. Samandıra oto çekici hizmetleri günün her saatinde verilmektedir. Aracın tam konumu bildirilerek oto kurtarıcı hizmetinden kısa sürede faydalanılabilir.

Samandıra oto kurtarıcı Ve Yardım Hizmetleri Hakkında Detaylar

Oto yol yardım hizmetleri ortalama müdahale süresi trafiğe bağlı olarak 15 dakika ile 1 saat civarı arasında değişmektedir. Aracın durumu net şekilde belirtilerek çekici ya da çekicisiz olarak oto yol yardım hizmetine başvurulabilir.

Küçük arızalarda ise mobil ekipler küçük araçlarla gelmektedir. Firmaların öncelikleri arasında en önemlisi ise söz edilen günde ve saatte araçların teslim edilmesini sağlamaktır. Samandıra oto kurtarma firmaları alanında sektörde uzun yıllardır güvenilir hizmetler vermektedir. Her zaman iyi hizmet sunmak için çalışılmakta, kadro son teknolojik gelişmelere göre güncellenmekte ve yenilenmektedir. Oto çekici firması arama yapıp hızlı bir şekilde çekici desteğini alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir