Category Archives: oto çekici

Oto çekici hizmeti sunan firmamız anadolu yakası üzerinde en uygun ve en hızlı çalışan yol yardım firmasıdır. Firmamız sigorta firmaları ile anlaşmalı olup uygun fiyatı siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Tek yapmanız gereken bizleri arama yapıp konumuzu belirtmektedir.

Kuzguncuk Çekici

Şirketimiz bünyesinde Kuzguncuk Çekici olarak  0545 323 34 36 ona yakın çekici araçları Kuzguncuk farklı semtlerinde Yolda kalan müşterileri yardım için beklemektedir. Bizlerle iletişime geçtikten sonra Bulunduğunuz noktadan konum göndermeniz ve olay yerinde beklemeniz yeterli olacaktır. Çekici aracı yola çıktığında sizlere mevcut konum ile şoförün bulunduğu konum paylaşmaktadır. Sizler sürekli olarak şoförü aradığınızda yolda kaza… Read More »

İçerenköy Çekici

İçerenköy Çekici firması olarak İçerenköy ve çevre semtlerde sizlere sürekli olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bizlerden hizmet alabilmek için konumunuzu tam olarak belirtmeniz gerekir şirket çalışanlarımız İçerenköy çok iyi bildiği için adres belirtmeniz yeterli olacaktır. İçerenköy oto kurtarıcı firması olarak çok kısa süre içerisinde bulunduğumuz noktaya gelebilmek deyiz. Eğer adresi tam olarak bilmiyor iseniz Bulunduğunuz bölgenin… Read More »

Ferhatpaşa Çekici

Ferhatpaşa Çekici hizmetini sizlere hız kesmeden sunan 0545 323 34 36 yüksek nitelikli kaliteli hizmetimiz ile en güvenilir firmamızdır.  Arasında tüm müşteriler göstermektedir şirketimizde bulundurduğumuz araçlar son teknoloji ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile bütün bölgelerine destek sunabilmekteyiz. Aracınızın fiziki durumu konumu ne olursa olsun sizi bulup sizlere yardım edeceğimizden emin olabilirsiniz. Ferhatpaşa bölgesinde farklı noktalarda… Read More »

Kayışdağı Çekici

Firmamız uzman ekipleriyle 2000 yılından beri Kayışdağı  çekici hizmeti devam etmektedir. Kaliteli hizmetlerimiz ile uzun yıllardır çalışmalarımız devam etmekte olup Kayışdağı  çekici firması olarak müşteri memnuniyetini ön Safa da tutmaktayız alanında yeterli tecrübeye sahip olan oto çekici firmamız araçlarınızın sorunsuz bir şekilde taşıması için büyük bir hassasiyet göstermektedir. Firmamız Kayışdağı çevresinde ikamet ettiği için bizleri… Read More »

Tepeüstü Çekici

Tepeüstü çekici firması olarak 2000 yılından beri sizlere destek sunabilmekteyiz. 0545 323 34 36 Şirketimiz Anadolu Yakası’nın Ümraniye bölgesinde çok fazla aracı bulunduğu için kısa sürede sizlere çekici hizmetini sunabilmekteyiz. En büyük amacımız müşteri memnuniyetidir. Mutlu müşteriler sayesinde araçlarınızı büyütmekte ve filomuz genişletmektedir. Her mutlu olan müşteri çevresinde sorun yaşayan tanıdığına akrabasına eşine dostuna önermektedir.… Read More »

Çamlıca Çekici

Çamlıca çekici firması olarak oto çekici deyince 0545 323 34 36 sadece Araç çekme işlemi insanların akla gelmektedir. Firmamız 2000 yılından beri para çekme işlemi yaptığı için sadece oto çekici değil birçok araçların çekilmesinin de destek sunabilmektedir. Çamlıca oto çekici firması olarak da hizmetlerimiz devam etmektedir. Motor araç gibi değil daha risklidir ama Bizler bu… Read More »

Taşdelen Çekici

Firmamız 2009 yılından beri Taşdelen çekici hizmeti sizlere sunmaktadır. 0545 323 34 36 Arayın Bulunduğunuz noktada yolda kaldınız adresi tam olarak belirtmeniz yeterli olacaktır. Şirketimiz belirtiniz noktaya gelip hızlı bir şekilde çekici değilseniz sizlere sunabilmektedir Şirketin üzerinde sadece oto çekici değil Taşdelen motor kurtarıcı hizmetlerine sizlere sunmaktayız. Motor kurtarma ve çekme işlemi riskli bir işlemdir.… Read More »

Erenköy Çekici

Erenköy Çekici firmamız Erenköy bölgesinde konumlandığı için hızlı ve ekonomik 7/24 desteği siz değerli müşterilerine sunabilmektedir.  Firmamızın en büyük amaçlarından birisi sizlere çok hızlı bir şekilde ulaşım yapmaktır. Kısa sürede yanınıza ulaşan Erenköy çekici telefonu firması çevrede güvenlik önlemleri aldıktan sonra Çekici işlemli başlatmaktadır. Güvenlik önlemi almadan kesinlikle işlemler başlamamak da ve bu sayede çevrede oluşabilecek ek… Read More »

Caddebostan Çekici

Beklenmedik durumlarda ortaya çıkabilecek her türlü soruna karşı çekici hizmeti ile sorunsuz şekilde araçlarda taşıma işlemi yapılması sağlanmaktadır. Araçları arıza oluşması halinde gerçekleştirilecek olan Caddebostan Çekici işlemleri aracın bulunduğu adresten alınarak istenilen adrese ulaştırılmasını sağlamaktadır. Kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarını devam ettirmekte olan firma bu alanda yapmış olduğunuz talepleri en kısa süre içerisinde karşılamaktadır. Uzman ekip ile… Read More »

Fikirtepe Çekici

Beklenmedik durumlarda ortaya çıkabilecek her türlü soruna karşı çekici hizmeti ile sorunsuz şekilde araçlarda taşıma işlemi yapılması sağlanmaktadır. Araçları arıza oluşması halinde gerçekleştirilecek olan fikirtepe çekici işlemleri aracın bulunduğu adresten alınarak istenilen adrese ulaştırılmasını sağlamaktadır. Kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarını devam ettirmekte olan firma bu alanda yapmış olduğunuz talepleri en kısa süre içerisinde karşılamaktadır. Uzman ekip… Read More »