Hakkımızda

Araç sahibi olan herkesin bir gün ummadığı bir anda başına bir arıza gelebilir ve bu durumda en kısa sürede çağrı yapabileceği bir oto kurtarıcı ihtiyacı oluşabilir. En kısa sürede ulaşabileceğiniz oto kurtarıcılara her zaman ihtiyacınız olacağını bildiğimiz için yıllardır 7 gün 24 saat kesintisiz bir hizmet veriyoruz.

Yol şartları ya da teknik sorunlar nedeniyle aracınızla yolda kaldığınızda, kaza durumunda ya da aracın nakliyesi söz konusu olduğunda her zaman firmamızın deneyiminden yararlanabilirsiniz. Müşterilerimizi memnun etmek için, 4 temel prensiple hareket ediyoruz. Bunlar:

  • 7 gün 24 saat kesintisiz destek,
  • Güvenli araç taşıma,
  • Acil durumlar için acil çözüm,
  • Geniş hizmet ağıdır.

Nedeni ne olursa olsun başınıza gelen bir aksaklık durumu söz konusu olduğunda hemen bizimle iletişime geçerek kısa sürede sorunlarınızın çözümünü sağlayabilirsiniz.

Misyonumuz

Misyon olarak edindiğimiz en önemli konu, sürücülerin ihtiyacı olan her anda en kısa süresinde olay yerine ulaşabilmektir. Trafikte kadın ve erkek sürücülerin varlığını bildiğimiz için öncelikli olarak elemanlarımızın sorunsuz bir hizmet anlayışı olması hedefini gerçekleştirdik.

En kısa sürede size ulaşacak olan ekibimizin güler yüzlü ve güvenilir yaklaşımı, size ihtiyacınız olan her konuda destek verme amacıyla kurulmuş, günün ya da gecenin her saatinde sorununuzu çözmek için aktif bir şekilde hizmete başlamıştır.

Tüm müşterilerimiz için oto kurtarma ihtiyaçlarında en hızlı çözümleri üretirken, fiyat konusunda da astronomik  rakamların her zaman karşısında olan bir felsefe güderek hizmet vermeyi amaç edindik.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyeti ve güveni konusunda Türkiye çapında bir numaralı olmak ve en iyi çözümleri üretmek için güveninizi kazanma amacında olan ekiplerimiz, bu hizmet kalitesini ülkemizin her noktasına yaymayı hedeflemektedir.

Bu doğrultuda hizmet vermeye başlayan ekiplerimiz, her geçen gün daha geniş bir hizmet lokasyonunda çalışmakta ve bu çalışma sistemini tüm ülke geneline yaymayı hedeflemektedir. Eğitimli ve nitelikli ekiplerimizle her zaman destek verdiğimiz müşterilerimize her geçen gün bir yenisi eklemek arzusundayız.

Değerlerimiz

Müşterilerimize her zaman ailemizden biriymiş gibi hizmet veren ekibimiz öncelikle güven kazanmak ve bu güveni asla yitirmemek üzere hizmet vermektedir.

Bu nedenle asla vazgeçmeyeceğimiz değerlerimiz ;

  • Güvenilir ve memnuniyet odaklı hizmetlerimiz,
  • Ekonomik fiyat politikamız,
  • Güvenli taşıma hizmetimiz
  • Zamansız çalışma prensibimizdir.

Trafiğin durumunda herhangi bir olağanüstülük olmadığı sürece yardımınıza koşmak ve hizmetlerimizi en iyi şekilde sunmak için size her zaman destek veriyoruz. Herhangi bir zaman diliminde acil oto kurtarıcı desteği almak için her zaman bize güvenebilirsiniz.