Dudullu oto kurtarma

By | 26 Eylül 2016
Rate this post
dudullu oto kurtarma hizmetimiz

Hızlı dudullu oto kurtarma firması

Anadolu yakasında dudullu oto kurtarma oto kurtarma hizmeti veren oto kurtarma ekibimiz istanbulun Anadolu yakasındaki tüm bölgelerine hizmet ve2rmektedir.Oto kurtarıcı işine kurumsallık olarak 2010 yılında başlanmıştır.Tüm ekibimiz araçların taşıma işlemlerinde önemli şekilde hizmet vermekteyiz.
Bizlerin sizlere daha hızlı yardımcı olabilmesi için bizlere whatshap üzerinde konum atmanız bu sayede sizlere daha hızlı yardımcı olabiliriz.
Tüm sigorta firmaları ile anlaşması bulunmaktadır. Aracınız çekildiğinde herhangi bir problem olduğunda bizlerin sizlere sağladığı yol yardım sigortasında yararlanmaktasınız.
Aracınızda herhangi bir sorun olduğunda araçlarımız ortalama 45 dakika içerisinde olay yerinde olmaktadır. dudullu oto kurtarma  yanında verdiğimiz hizmetler arıza tespit cihazı ile kontrol etmek eğer anlık olarak giderilebilecek bir problem ise olay yerinde problemi gidermek, sorunlu lastik değişimi, ücretsiz olarak akü takviye hizmeti, sigora ile ücretsiz değişim.
Tüm ekiplerimizde belirtilen işlemler hakkında yeterli bilgi mevcuttur.

 

Hedefimiz her zaman için müşteri memnuniyeti uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile müşteri potansiyelini artırmak tecrübelerimiz ile %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
İstanbul Anadolu yakasında Kayar kasa ve ahtapot oto kurtarma araçlarımız ile yolda araç problemlerinde araç kazalarında herhangi bir servise götürmeden problem yerinde müdahale
sağlanması problemin devam etmesi yada çözülmemesi durumunda sizlere en yakın oto bakım servisine güvenli bir şekilde götürüp araçlarınızı çalışır hale getirmekteyiz. Araçlarınız firmamız tarafından
güvenli ve sigortalı olarak çekilmektedir.

Dudullu oto kurtarma ekibinin çözümleri

Aracı bozulan yada kazaya karışmış mağdur müşterilerimize esas olarak hedefimiz güven,kaliteli hizmet vermek bizlerin temel görevidir. Müşterimizle şeffaf bir iletişime kurup müşterimize
doğru bilgiyi aktarmak çalışmalarının devamını sağlamak bizlerin en temel hedeflerindendir. Tüm çalışanlarımız tecrübeleri ve müşteri memnuniyetini baz almaktadır.

Trafikte yaşadığınız sorunlar için dudullu oto kurtarma firması

İstanbul trafiğinde karşılaşılan gerekli olan dudullu oto kurtarma  7/24 hizmet vermekteyiz. Motorlu taşıtınız ilerlemeyecek yada hasarlı ise servise veya istediğiniz oto bakım servislerine götürmekteyiz.

Araba çekme işlemleri profesyonel kadromuz ile hiçbir sorun yaşanmadan sorunsuz şekilde çekilmektedir dudullu oto kurtarma ekibimiz yedi gün yirmi dört saat çağrılarınıza cevap verecektir.

Link adresi üzerinden eğer diğer yazımız olan dudullu oto kurtarıcı link adresinden ulaşım yapıp inceleme yapabilirsiniz

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir