Dudullu oto kurtarıcı

By | 26 Eylül 2016
5 (100%) 1 vote[s]
dudullu oto kurtarıcı ve yol yardım

Anadolu yakasında dudullu oto kurtarıcı

Uzun sürelerdir ortalama 10 yıldır  Hizmet veren dudullu oto kurtarıcı firmamız sizler için  yedi yirmi dört hizmet veren firmamızı arayıp o anki konumunuzu whatshap üzerinden atmanız yada yol tarifini açıklayıcı bir  şekilde iletmeniz bizler için yeterli olacaktır. Olay yerine ortalama uzaklığa göre değişiklik gösterilecek yolda iken konumumuzu sizlere belirtip kaç dakika kaldığı sizler ile paylaşmaktayız.

Sizlere haftanın tüm günleri 24 saat kesintisiz hizmet verebileceğimiz ve üst düzey tecrübelerimiz ile birlikte profesyonel ekibimiz ile size hizmet vermekten memnun kalır ve sizleri memnun ederiz. Fiyat piyasadan daha uygun daha kaliteli ve yeni kaskolu araçlarımız dudullu oto kurtarma yanında bulunmaktan onur duyarız. Sosyal medya ile yada bizlere çağrı bırakarak veya whatshap hattımızdan bizlere konumuzu bildirerek en hızlı,güvenli bir şekilde yardımınıza ekiplerimiz tarafından geçilir.

Büyüyen ve büyümekte olan firmamıza üst düzey ve tecrübeli dudullu çekici ekibine üste yazılan irtibat sosyal medya,whatshap veya bir çağrı bırakmanız bizler için sizlere yardımcı olabilme süreci daha hızlı olacaktır.

Dudullu oto kurtarıcı hizmetinizdeyiz

Devamlı olarak büyümekte olan firmamız sizler daha uygun kaliteli hizmet sunabilmek için son model dudullu araç çekici kesintisiz hizmet vermektedir. Herhangi bir şikayet durumunda yada kurtarma ekibinde yaşadığınız bir problem olduğu taktirde 0538 946 34 35 numaralı telefona ulaşıp aracın plaka kodu ve hangi saatde olduğu bizlere iletir size yardıma gelen kişinin isimini öğrenip bizlere iletmeniz durumunda konu hakkında sizlere  şile çekici hizmetinde bulunan kişi üzerinde gerekli incelemeler yapılıp kişiye ihtar verilecektir. Bu tür problem sürekli aynı kişide olması durumunda oto kurtarıcı ekibinin hizmet kalitesi düşmemesi adına ilgili işlemler hukuki olarak yapılmaktadır.

Dudullu oto kurtarıcı firmasının önceliği müşteri memnuniyeti

Firmamızın sizlere memnun etmek adına kendi ekibimiz ve ustalarımız aracınızın bütün bakımlarını bütün sorunlarını dudullu yol yardım ekibi o an makalede bulunup daha uygun fiyata çözüm sağlayabilmektedir. Fakat problem karşısında ekibimiz araç başında yapılacak bir işlem değilse anlaşmalı olduğumuz  oto tamir ve bakım firmamız tarafından detaylı bir şekilde açıklama yapıp ne tür işlem yapılacağını ve ortalama ne kadar ücret çıkacağını belirtip müşteri onay verildiği taktirde gerekli bakım ve onarım işlemi yapılmaktadır.

Bir önceki yazımızda belirtiğimiz dudullu oto kurtarma yazısına ulaşabilir sizlere oto kurtarma gibi yol yardım hakkında bilgiler vermektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir