Dudullu oto çekici

By | 9 Ekim 2016
Rate this post

Firmamız sizler için haftanın tüm günleri  dudullu  oto çekici hizmeti vermekte olup bizleri anlaşma olmasa dahi fiyat almak için gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz. Anlaşılan fiyatı kabul etmeniz durumunda dudullu yol yardım ekibi  yola çıkacaktır. Firmamızdaki kişi belirli aralıklar ile arama yapıp o anki konumunu belirtecektir.

Dudullu oto çekici ve yol yardım

Ekibimiz konunuza geldiğinde öncellikle olay yerinde güvenlik önlemleri almaktadır. Aracın 10 metre arkasına fosforlu bir uyarıcı konularak olabilecek kazaları engellemektir. Bizler gelmeden önce aracınızda eğer duman çıkma gibi bir durum ile karşılaşırsanız aracınızda kontağı kapatıp aracınızdan 5 metre kadar uzaklaşmanız gerekir.  Aracınızın konumu güvenli bir yerde değilse öncellikle güvenli bir yere çekecektir.  Araç arızaları gibi problem ise yardım ekibinin ilk amacı ilgili problemi gidermektedir.  O an problemi giderilmesi durumunda servis ücreti olarak 50 tl alınacaktır. Problem gidermeydiyse telefonda konulan ücret karşılığında söz verilen konuma çekme işlemi yapılır. Telefonda konuşulan yerin haricinde farklı bir konum söylemeniz durumunda fiyat değişmektedir. Bu bilgileri gelmeden önce müşteriye sunmakta olup kabul edilirse yol yardım aracımız olay yerine gelmektedir.

Dudullu oto çekici firmasının hizmetinin verdiği hizmetler

Aracınızı kazaya karışmış yada herhangi bir problem durumlarında bizlerin anlaşmalı olduğu tamir ve kaporta onarım gibi hizmetler sunan firmalar ile anlaşmamız bulunmaktadır. Bizlerin sizlere yönlendirdiği bu firmalarda herhangi bir problem yaşamanız durumuna karşılık tüm işlemler için bizleri muhatap alabilirsiniz.  Sizlere yol yardım hizmeti verdiğimizde araçlarınız sigorta olarak çekilmekte ve fatura kesilmektedir. Eğer çekme esnasında aracınıza maddi bir zarar gelmesi durumunda tüm masraflar firmamızın sigortası tarafından karşılanmaktadır.

 

Aşağıdaki durumlar ile ilgili bir problem olduğunda dudullu oto çekici ulaşabilirsiniz.

 • Aracınızın lastik ile ilgili problem olduğunda, lastiğiniz patladığında
 • Akü problemlerin de nedeni ile aracınız marş almıyor ise ( Akü takviyesi yapılacaktır)
 • Aracınızın yakıtı bittiğinde ( Bizleri aradığınızda aracınızın yakıt türünü belirtmeyi unutmayınız)
 • Kazalar sonucunda arabanız haraket etmeyeceği bir konumda ise
 • Doğal afetler sonucunda araç çekme işlemleri
 • Farklı bir ile aracınızı sürmek istemiyor çekici tarafından güvenli bir şekilde gitmesini istiyorsanız

Bu tür ve sayamadıklarımız bir çok etken ile bizlerin arayıp konumunuzu belirtikten sonra yardım isteyebilirsiniz. Bizler kesintisiz olarak hiçbir bayramları gözetmeksizin olay yerine gelip güvenilir şekilde istenilen yere araç çekme hizmeti vermektedir. Oto kurtarma firmaları farklı bir ilçeye yüksek fiyat politikası uygulamaktadır. Bizler belirtiğiniz konuma uzak bir noktada isek  aynı bölgede bulunan farklı bir yol yardım hizmeti veren kişiye telefon numaranızı iletmekteyiz. Bu sayede fiyat olarak daha uygun hizmet almış olacaksınız. Kendi araçlarımız ve çevremizdeki kurtarıcı araçları her türlü ebattaki araçları dudullu oto  kurtarma hizmeti vermektedir.

Bir önceki yazımızda belirtiğimiz dudullu oto kurtarma yazısına ulaşabilir sizlere oto kurtarma gibi yol yardım hakkında bilgiler vermektedir.

3 thoughts on “Dudullu oto çekici

 1. Kamil

  Çekici hizmeti hem uygun hemde çok güvenilir bir şekilde yapıyolar. HARİKASINIZ

  Reply
  1. admin Post author

   Yorumunuz için teşekkür ederiz Kamil Bey.

   Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir