Çengelköy Çekici

By | 27 Eylül 2018

Firmamız Çengelköy bölgelerinde bir çekici hizmeti sunmaktadır.  Desteği sunduğumuz Çengelköy çekici hizmetinde firmamız Üsküdar Çengelköy bölgesinde kısa sürede ulaşım yapıp 0545 323 34 36 telefon numarasından destek sunabilmektedir. Geniş araç floşuna sahip olan firmamız Anadolu ve Avrupa yakasında geniş araçlara sahiptir.

çengelköy çekici

Destekleri sunduğunda araçlarda sigortalı şekilde sunmaktadır. Tek yapmanız gereken bizleri arama yapıp bulunduğunuz noktadan konum göndermeniz yeterli olacaktır. Desteğimiz sadece araç çekme işlemi değil araç kurtarma yol yardım gibi geniş hizmet kategorisinde sizlere hizmet verebilmekteyiz. Araç çekerken birçok güvenlik önlemleri alıp olası kazaların önüne geçmek içinfirmamız oto çekici olarak tüm tedbirleri almaktayız. Firmamızda çalışan personeller tecrübeli oldukları için kaza olma olasılığı daha düşüktür. Kaza esnasında sigortalı bir şekilde çekme işlemleri yapıldığı için sigorta tarafından karşılanmaktadır. Anadolu yakası Çengelköy çekici hizmetini arama yapmanız çekici hizmetini almanız yeterli olacaktır.

Çengelköy Çekici

Firmamız araç çekme işlemleri yapmadan önce çevrede güvenlik önlemleri alıp sonrasından çekme işlemine başlamaktadır. Güvenlik önlemi olarak çekici görevini yapan kişinin fosforlu bir üstü ve araç çekmeye başladığında çevrede güvenlik önlemleri almakta ve ortamda güvenli bir araç çekme ortamı yaratmaktadır. Tüm işlemleri tamamladıktan sonra aracınız çekilip çekici aracının üzerine güzelce bağlantısını yapıp güvene almaktadır. Sonrasında sizlerin istediği araç tamir bakım onarım servisine yönlendirmektedir. Bizler çektiğimiz araçlara bir servis önerisinde bulunmamaktayız. Sonraki

Çengelköy oto çekici

Firmamız Çengelköy oto çekici hizmetini verirken sadece çekici değil bulunduğunuz bölgede kurtarma gibi işlemlerde güvenli bir şekilde sizlere yardımcı olabilmektedir. Tam teşkilatlı donanımı ile yanınıza gelip olası durumları sizlere anlatıp sizlerde onay verirseniz aracınızı bulunduğu bölgeden güvenli bir şekilde kurtarma işlemini yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir