Ataşehir oto kurtarma

By | 10 Ekim 2016
Rate this post

Sabah kalktığınızda aracınızın aküsü bitmiş olabilir.Bunu gibi birçok etkenlerden dolayı problem olduğunda ataşehir oto kurtarma ekibini arama yaptığınızda yol yardım ekibi ortalama 45 dakika içerisinde Aracınızda oluşan teknik bir problem nedeni ile çalışmayabilir. Sabah trafiğinde kaza yapmış olabilirsiniz. Aracınıza farklı bir kişi çarpıp araç çalışamaz hale gelebilir.

Ataşehir bölgesinde oto çekici hizmeti veren firmamızdan görüntü

olay yerinde olacaktır. Oto kurtarma ekibinin daha hızlı sizlere ulaşabilmesi için aracınızın dörtleri yakıp ve bizlere whatshap üzerinden konum göndermeniz durumunda daha hızlı erişim yapılacaktır.

Oto kurtarma hizmeti veren güvendiğiniz bir çekici firmasının her zaman telefon numarasını bir kenara kayıt etmeniz gerekir.

Ataşehir oto kurtarıcı hizmeti aldığınız firma kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Yolda kaldığınızda, çekiciye ihtiyaç duyduğunuzda arayabilir, müşteri memnuniyetini firmamız ön sırada bulundurmaktadır.

Ataşehir oto kurtarma ekibinin fiyatlandırma politikası

Kesintisiz olarak hizmet veren firmamızda uygun fiyatlandırmayı kendisine kural olarak belirlemiş olan ataşehir oto çekici en ideal hizmeti vermektedir. Oto kurtarmada aracınızın konumu ve gideceği

Konuma göre fiyatlandırma değişmektedir. Aracınızı çekme işlemi yaparken araçlarınızda herhangi bir problem oluşması durumunda masraflarınızın tamamı ve çekme ücreti sigorta firması tarafından

Karşılanmaktadır. Aracınızı çekme işlemi yapıldığında fatura kesilmekte herhangi bir problem olduğunda elinizde fatura ile gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

Profesyonel ataşehir yol yardım ekibi kaliteli ve güler yüzlü hizmeti sizlerin her zaman bir telefon kadar sizlere uzağınızdayız. Bulunduğunuz konuma yol yardım konusunda eğitimler alan ekibimiz aracınızın çalışmama nedenlerine bakıp eğer çözülebilecek bir problem ise çözüm sağlamaktadır. Fakat konu hakkında probleme müdahale edildiği hale çözüm sağlanmıyor ve problem çözülmüyorsa en yakın sizlerde onay verirseniz bizlerin anlaşmalı olduğu oto tamir dükkânına götürülmektedir.

 

Nerede olduğu saatin kaç olduğu, aracınızdaki problem bizleri hiç ilgilendirmiyor. Aracınızın problemini kısaca belirtip konumunuzu tam olarak bizlere iletmeniz yeterlidir. Ataşehir çekici hizmeti sizlere problem hakkında çözüm sağlamaktan mutluluk duyacaktır.

Ucuz fiyat kaliteli hizmet veren firmamız problem hakkında en temel amacı olay yerinde problemi gidermektedir. Problem giderilmediği durumunda  sizlerin istediği konuma taşıma hizmeti vermekteyiz. Aracınızda çekme işlemi yapıldığında güvenlik amacı ile şöforün yanına sadece 2 kişi alınmaktadır. Eğer aracınızda 2 kişinin üzerinde yolcu var ise yol yardım ekibi olarak sizlere ek olarak araç getirip yolcuları istediği konuma bırakmaktadır. Ataşehir araç kurtarıcı ekibini çağırmadan önce yolcu sayısını belirtip ek olarak bu tür bir hizmet istediğinizi belirtirseniz ona göre araç çekici aracı ve ek olarak servis hizmeti verilecektir.

atasehir-oto-kurtarma

Bir önceki yazımızda belirtiğimiz dudullu oto kurtarma yazısına ulaşabilir sizlere oto kurtarma gibi yol yardım hakkında bilgiler vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir