Ataşehir oto çekici

By | 28 Kasım 2016

Ataşehir oto çekici hizmeti sadece kaza anlarınızda değil aracınız aniden istop ettiğinde, akünüz bittiğinde, lastiğiniz patladığında, yağmurda, hastalandığınızda ya da şehir merkezinden uzakta mazotunuz bittiğinde de arayabileceğiniz profesyönel çalışma prensibimiz ile güler yüzlü ve hizmette sınır tanımayan ekip arkadaşlarımızdan memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Anadolu yakası üzerinde ataşehir oto çekici hizmeti veren firmazın yol yardımı sunarken bir görüntüsü

Ataşehir’de oto çekici hizmeti ile 7/24 Ataşehir ve çevresindeki  binlerce aracı kurtardık. Onbinlercesini kurtarmayı misyon edindik. Sizlerin bize duyduğunuz güven Anadolu yakasının en güvenli firması olmamıza sebep olmuştur.
Kaza yaptığınız durumlarda sadece araç kurtarma işlemi yapmayıp ilk yardım eğitimi almış olan kadromuzla da sizlerin biraz dahi olsa can güvenliğini sağlamaya çalışıyoruz. Sizlerde biliyorsunuz ki ilk yardım can kurtarır. Aracınız kadar sizlerde bizim için değerlisiniz.

 Ataşehir oto çekici hizmeti nasıl ilerliyor?

Araç Kurtarma Hizmetimizi 3 aşama ile özetliyoruz ;
Ataşehir çekici hizmetimiz öncelikle sizin bize telefon ya da whatsapp aracılığıyla iletmiş olduğunuz adrese en kısa sürede ulaşmak ile başlıyor.
Adrese ulaşan ekibimiz  öncelikli olarak nasıl en az hasarsız şekilde aracınızın gideceği yere taşınabileceği konusunda analiz yapmaktadır.
Yapılan analizin sonucunda aracınızı en yakın servise ulaştırmaktadır.

Ataşehir oto çekici firmasının önceliği iş güvenliği

Aracınızın kaza esnasında almış olduğu hasar sonucunda araç çekici hizmetinde de hasar görmemesi önemli bir konudur. Ataşehir araç çekici olarak bu konuda da size sonsuz güven ve titizlikle hizmet vermekteyiz. Özel halatlarımızla itina ile aracınızın güvenliği sağlandıktan sonra en yakın servise ya da aracınızın garantisinin bulduğu servise ivedilik ile aracınız teslim edilir. Size önerebileciğimiz bütçenize uygun servislerimiz de mevcuttur. Güvenle teslim edebilir en az masrafla kurtulabilirsiz. Sadece aracınıza değil cebinizede dost olmaktayız.

Ataşehir oto çekici firmasından 7/24 destek

Ataşehir çekici  hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 365 gün 24 saat aracınızla alakalı hizmetimizi güler yüzlülüğümüzü kaybetmekten vermekteyiz.
Arçalarınızla ilgili her türlü desteği vereceğimiz gibi araç nakliye işlerinizde hızla yapmaktayız. Lastiğiniz patladığında doğal afette, şarampole yuvarlandığında ve buna benzer tüm kurtarılması gereken araç ile ilgili sorunlarınızda bir telefon kadar yakınınızdayız. Bizleri aradığınıza pişman olmayacaksınız.
7 gün 24 saat destek alabileceğiniz destek hattımızda merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını alabilirsiniz.
Bizlerden destek alarak aracınızın emin ellerde olacağından süpheniz olmasın.
Ataşehir araç kurtarma günden güne araç kapasitesini arttırmakta ve siz değerli müşterilerimizden aldığımız memnuniyet ve güven ile yoluna devam etmektedir.
Sizlerin memnuniyeti bizim en büyük hazinemizdir.
 Bir önceki yazımızda belirtiğimiz  ataşehir çekici yazısına ulaşabilir sizlere link adresinden ulaşım yapıp inceleme yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir