Ataşehir çekici

By | 12 Ekim 2016
Rate this post

Ataşehir çekici oto kurtarma ekibi İstanbullun tüm bölgelerinde yolda kaldığınızda yardım ekibi sizler için bir telefon uzağındadır. Müşterileri memnun etmek amaçlı o anki problem hakkında en uygun ve kaliteli bir hizmet için çözümler sunmaktadır.7/24 bizleri arama yapıp bulunduğunuz konuma yol yardım hizmeti isteyebilirsiniz. Yol yardım hizmeti verdiğimizde dilerseniz anlaşmalı olduğumuz oto bakım ve tamir dükkânına götürüp uygun fiyatlara güvenli bir şekilde aracınızı onarma işlemlerini yaptırabilirsiniz.

ataşehir çekici hizmeti

Ataşehir çekici ve yol yardım

Ataşehir Çekici Araç çekme işlemindeki işlemler

Bizleri aradığınızda öncellikle konumunuzu tam olarak belirtmeniz gerekmektedir. Konum tam olarak anlaşılmadıysa eğer whatshap üzerinden konum gönderdiğinizde olay yerine gelmek için

Ataşehir oto çekici ekibi yola çıkmaktadır. Yolda iken sizleri arayıp ne kadar süre kaldığını ve ortalama gelme süresini belirtmekteyiz. Olay yerine geldiğimizde çevrede Öncellikle sizlerin ve sonraki oluşabilecek kazalar karşısında önlemler almaktayız. Eğer aracınızın elektrik ile ilgili bir problemi var ise tüm elektrik ile işlemleri kapatıp kontağı kapalı vaziyete getirmeniz gerekmektedir. Oluşabilecek güvenlik önlemleri alınmaktadır.  Eğer aracınızda yolcu sayısı 2 kişinin üstünde ise sizlere ek olarak araç çağırıp yolcuları farklı bir otomobil ile taşınmasını sağlıyoruz. Güvenlik sebebi ile araç kurtarıcı aracının çektiği araç içerisinde yolcu taşınmamaktadır.

Yol yardım hizmeti veren firmamız olay yerine ulaştıktan sonra Öncellikle olay yeri üzerinde güvenlik önlemleri almaktadır. Bu işlemi ardından anlaşılan ücret üzerinden fatura kesilme işlemi yapılmaktadır.

 

Oto kurtarma hizmetinin kapsadığı alanlar;

  • Lastiğiniz patladığında
  • Kaza sonucunda araç kurtarıcıya ihtiyacınız olduğunda
  • Araç problemleri, aracın çalışmama durumları
  • Farklı bir ile araç taşıma işlemlerinde

Araç kurtarma ile ilgili telefon numaralarımızdan araç çekme gibi işlemler gibi bir ihtiyacınız olduğunda  ataşehir çekici ekibini haftanın her günü istediğiniz saate aramaya yapıp yardım isteyebilirsiniz.

Ataşehir çekici ekibinin fiyat politikası

Oto kurtarma ve yol yardım hizmeti veren firmamız her zaman ekonomik fiyatlandırmayı kendisine kural olarak benimsemiştir. Bizlere aradığınızda tam olarak konumunuzu öğrenip en uygun fiyatı sunulmakta ve verilen fiyatın daha aşağısında bir fiyat ile anlaşma yapmamaktayız. Belirtilen ücreti onay vermeniz durumunda araç kurtarıcı ekibimiz yola çıkmaktadır. Firmamız bünyesinde tüm araçları çekebilecek şekilde oto kurtarıcı araçları mevcuttur. Anadolu yakasındaki bölgelere ortalama 45 dakika içerisinde  ataşehir çekici firması ulaşım sağlamaktayız. Trafik durumuna göre ilgili süreç uzayabilmektedir. Verilen süre içerisinde sizlere ulaşım sağlanmadığında firmamız sizleri arayıp konumunuza ne kadar süre kaldığını belirtmektedir. Ortalama ne kadar süre içerisinde tam olarak yanınıza geleceğini belirtmektedir.

Bir önceki yazımızda belirtiğimiz  ataşehir oto kurtarıcı yazısına ulaşabilir sizlere oto kurtarma gibi yol yardım hakkında bilgiler vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir