Araç çekici fiyatları

By | 27 Ocak 2017
Rate this post

Araç çekici fiyatlarımız

Araçlarımız 2. köprüden gidebilen araçlar olduğu için uygun fiyatı sizlere sunmaktadır.  Firmamız İSTANBUL ilinde hizmet vermektedir. Telefon numarasından bizleri arama yapıp uygun fiyatlandırmayı alabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimiz için her daim aktif olarak faaliyet yürütmekteyiz. Haftanın belli günleri belli saatlerde kapalı olmayan ve hizmette sınır tanımayan bünyemiz bunu tamamen sizler için tasarlamıştır. Böylelikle ne zaman aracınız ile bir sorun yaşasanız hemen oto kurtarma servisimizden yardım alabilme imkânına sahip olursunuz.

7 Gün 24 Saat Hizmet İmkânı
İstediğiniz an arayıp sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Bünyemizi gerek kaza yaptığınızda gerek yakıt ibreniz sıfırı gösterdiğinde gerek aracınız devrildiğinde gerek ise diğer teknik sorunlar yüzünden çalışmadığında arayarak kolayca faydalanabilirsiniz. uygun ve araç çekici fiyatları hizmet veren bünyemiz ile kendinize güvende hissedebilirsiniz.

En Hızlı Çekici Servisi

En hızlı çekici servisi olma özelliğine sahip bünyemiz kaliteden ödün vermeden araçlarınızı kurtarmak için hizmet vermektedir. Oldukça hızlı bir müdahale ile araçlarınızın güvenli olarak çekilmesine yardım eden bünyemiz elemanları noktasında da sizlere mükemmeliyeti yaşatmaktadır. Sağlıklı ve güvenilir bir şekilde yolda kalmış ve sizlere sıkıntı çıkartan araçlarınızı çektirmek için bünyemizin sizlere sunduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Bünyemiz ile İletişime Geçin Yarı Yolda Kalmayın

Bünyemizle iletişime geçin ve asla yarı yolda tek kalmayın. Siz değerli müşterilerimizi nerde olursanız olun asla yarı yolda bırakmamaktayız. Bir telefonla iletişime geçmeniz durumunda sizlerin yardımlarına koşmaktayız. Sizler de zor anlarınız da kendinize bir araba çekici arıyorsanız bünyemizle iletişime geçebiliriniz. Böylelikle ne sıcak yaz aylarında terleyin ne de kışın soğuk havalar da üşüyün. Bünyemiz sizlerin her mevsim hizmetinize hazır beklemektedir.
Aracınız Yüzünden Başınız Dertte İse
Yağmur, kar çamur demeden kış mevsimlerinde yanınızda olan oto kurtarma ve çekici servisimiz sıcak yaz günlerinde de siz değerli müşterilerimizi yalnız bırakmamaktadır. Başınız sizin de aracınız yüzünden dertte ise bünyemizin her saat aktif hizmetinden faydalanarak kolayca araç taşıma hizmetini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer sizler de aracınız hususunda gözünüzün arkada kalmaması için bünyemizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir